فراخوان پاکسازی ساحل رودخانه شهرچای اورمیه

IMG_9055

ایران اسلامی به واسطه طبیعت بکر و گسترده خود به عنوان یک سرزمین با پوشش های مختلف طبیعی شناخته میشود، سرزمینی که از جنوب تا شمال آن از غرب تا شرق آن پر از مناطقی است که بسیاری از کشورهای دنیا از نبود این چنین طبیعتی در حسرت هستند. اما اکنون در دورانی هستیم که محیط زیست این نعمت خدادادی به واسطه کم توجهی ما انسان ها در خطر نابودی قرار گرفته است. ظلمی به اندازه تاریخ که در حق گذشتگان و آینده گان خواهد بود نیازمند توجه و تجدید نگاه ما به این موهبت الهی است چرا که ما باید پاسخگوی گذشته گان و آینده گان باشیم. بدین منظور موسسه جویندگان برنای ارومیه به عنوان یک مجموعه مردم نهاد که در حوزه گردشگری فعالیت دارد، برای جبران گوشه ی از این ظلم انسان ها به این نعمت الهی و بنا به درخواست های مکرر مردمی در جهت ادای وظیفه خود همزمان با روز جهانی گردشگری و با مشارکت مردم شریف ارومیه که همواره در اجرای فعالیت های اجتماعی پیش قدم بوده، به پاکسازی قسمتی از طبیعت شهر زیبایمان ارومیه خواهد پرداخت.
این برنامه مردمی که زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ساعت ۱۶ عصر در بخشی از ساحل رودخانه شهرچای واقع در روستای توریستی بند همزمان با ۵ مهر ماه روز جهانی گردشگری برگزار خواهد شد. لذا علاقه مندان به حضور و هماهنگی در اجرای این برنامه و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۱۶۰۰۱۴۸ تماس حاصل نمایند. امید است بتوانیم اجرای چنین برنامه هایی را با حمایت و همکاری شما دوستان عزیز در طول سال ادامه داده و به یک فعالیت اجتماعی مثبت در شهرمان تبدیل کنیم. مکان تجمع و حرکت به سمت بند : میدان انقلاب (ایالت) اول خیابان امام ۲…. منتظره حضوره گرمتان هستیم .

8 دیدگاه در فراخوان پاکسازی ساحل رودخانه شهرچای اورمیه

 1. ehsan می‌گه:

  سلام
  خسته نباشی مدیر
  کجا جمع میشیم؟
  ایشالله که هر ماه یکی دو تا برنامه اینچنینی باشه… قربانتتتت

  • داود می‌گه:

   *سلام احسان جان.. ممنون سلامت باشی
   ان شاالله ساعت ۴ میدان ایالت – خیابان امام ۲ جمع میشیم…. ان شاالله اگه استقبال باشه حتما انجام میدیم *

 2. سمیرا می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید حتما استقبال می کنیم برنامه خوبیه.

 3. مژگان می‌گه:

  بچه ها حسابي تركونديمااا

 4. سمیرا می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید ازبرنامه ی خوبتون تشکروقدردانی می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>