معاون گردشگری كشور در جمع فعالین بخش گردشگری آذربایجان غربی

252536

جمعه بعدازظهر نشست معاون گردشگری کشور با فعالین بخش خصوصی صنف گردشگری استان آذربایجان غربی در هتل ساحل ارومیه برگزار شد . در این نشست که تعدادی از هتلداران و سرمایه گذاران بخش خصوصی ، انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی استان و اعضای موسسه جویندگان برنای اورمیه به عنوان موسسه فعال گردشگری حضور داشتند ، میرهادی قره سید رومیانی طی سخنانی گفت : برخود لازم می دانم از حمایت های بی بدیل بخش خصوصی که حامی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور ما هستند تقدیر ویژه داشته باشیم و این سازمان بعنوان خانه دوم تمامی فعالین گردشگری محسوب می شود . وی تاکید کرد : باید با همتایان خود در کشورهای هدف به رایزنی بپردازیم تا تورهای ورودی بیشتری را به اقصی نقاط کشور سوق دهیم و این کار جز با تعامل مدیریتی و ارتباطی دوسویه بیشتر با فعالین بخش خصوصی امکان پذیر نخواهد بود .

دکتر رومیانی افزود : به دنبال احصاء دغدغه ها و مشکلات پیش روی بخش خصوصی هستیم تا با اتخاذ سیاست های ویژه ، حمایت های لازم را از این بخش بعمل آوریم و اگر نیاز به اصلاح در پاره ای ساختارها باشد می توانیم با رایزنی با نمایندگان مجلس ، شرایط تسهیل کننده ای را فراهم سازیم . معاون گردشگری کشور با اشاره به وجود ظرفیت های بالای گردشگری استان آذربایجان غربی گفت : یکی از مشکلات مهم این استان در حوزه گردشگری ، کمبود هایی است که در زیرساختها وجود دارد که قطعاً با مطالعه و برنامه ریزی درست و مشارکت موثر بخش خصوصی می توان دربازه زمانی مشخص این نقیصه را برطرف ساخت که در اینصورت قطعاً شاهد تحول بزرگی در جهت توسعه گردشگری استان و تبدیل شدن آن بعنوان مقصدی اصلی برای گردشگران داخلی و علی الخصوص گردشگران خارجی خواهیم بود .

4364

64356

565

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>